Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Orzecznictwo
Everything is great and very high quality. I will be in touch with you soon for futher services, Really appreciate your fast shipping and good quality

—— Mr.Carlos

Yes I did it arrived yesterday, and I tried it today for the first time with great results. Thank you.

—— Mr.Benjamin

Just letting you know I received the package today, and thanks for the excellent services, Will be ordering again very soon.

—— Mr.Sergey

Im Online Czat teraz

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Reception desk
Office
Office building
Team
Meeting room

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Shanghai Stero
Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 90% - 100%
Main Product: testosterone, nandrolone, trenbolone, equipoise, masteron, primobolan, growth hormone, injection via
Shanghai Stero Co ,. Ltd jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i eksporterów farmaceutycznych w Chinach, z bogatymi doświadczeniami i dojrzałymi technologiami przez ponad 8 lat, dostarczając produkty z surowców do specjalnych usług dostosowanych do pełnych produktów, etykiet, butelek i sprzętu produkcyjnego. Nasza fabryka przeszła pomyślnie certyfikację systemu jakości ISO9001 oraz certyfikat SGS.

Główne produkty : Specjalizujemy się w anaboliczne steroidy androgenowe, chemiczne leki syntetyczne, produkty do pielęgnacji zdrowia, surowe proszki steroidowe, homebrew wstrzykiwalne steroidy, ludzkie hormony wzrostu hormonów, prohormon, SARMS, hormony estrogenowe, surowce farmaceutyczne, niektóre z naszych głównych produktów gorących jako : Enanthate testosteronu,

Propionian testosteronu,

Testosteron Cypionate,

Sustanon 250,

17-alfa-metylo-testosteron,

Dekanian nandrolonu,

Fenylopropionian nandrolonu,

Octan trenbolonu,

Trenbolon Enanthate,

Parabolan,

Boldenone Undecylenate,

Masteron,

Primobolan,

Anavar,

Stanozolol,

Dianabol,

Anadrol,

Ustny turynabol,

Nolvadex,

Clomifene,

Tadalafil,

Wiagra,

Wardenafil,

CJC 1295,

Melanotan 2,

IGF-1,

Hgh,

Hygetropin,

Benzokaina,

Lidokaina i tak dalej.

Kraje , do których wysyłamy: Nasza firma to produkcja, eksploatacja i marketing jako organiczna całość, jesteśmy oryginalnym, niezawodnym źródłem bez pośrednika, eksportujemy produkty powyżej 200 kg każdego miesiąca, ciesząc się dobrą opinią wśród klientów zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Nasz obecny główny rynek to: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Kanada, Włochy, Szwecja, Rosja, Indie, Australia, Ukraina, Polska, Hiszpania, Portugalia, Brazylia, Paragwaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Singapur, Tajlandia, Holandia, Iran, południe Afryka i więcej.

Kontrola jakości : Jakość jest naszym życiem! Nasza firma inwestuje duże fundusze i mózgi w opracowywanie i badania produktów, aby sprostać różnorodnym wymaganiom rynku. Posiadamy własny profesjonalny zespół ds. Kontroli jakości, laboratorium HPLC, spektrofotometr UV do analizy i kontroli produktów, setki testów używanych do określenia czystości, w procesie produkcji i przed wysyłką, każdy z naszych produktów jest bardzo surowym, profesjonalnym testowaniem zapewnić optymalną jakość produktu. ściśle test jakości na każdej partii, aby zagwarantować produkty najwyższej czystości przed dostawą, w celu zwiększenia naszych produktów firmy na rynku przewagi konkurencyjnej. Wszystkie nasze produkty są zgodne z wymaganiami FCC, USP, EP i BP. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość jest w pełni zgodna z potrzebami rynku i różnymi wymaganiami klientów, uzyskaliśmy dobre opinie od naszych klientów, wierzymy, że będziesz zadowolony z nami. Niezależnie od tego, czy są to surowe proszki, czy też olej w płynie, jakość jest zawsze naszą najważniejszą rzeczą, o którą trzeba dbać.

Nie tylko sprzedajemy produkt, staramy się, aby większa liczba klientów miała dostęp do proszków steroidowych najwyższej jakości. Nie musisz się już martwić, że zostaniesz oszukany, dostaniesz każdą paczkę i nigdy się nie zgubisz, jeśli z nami porozmawiasz. Będziesz wiedział, że jesteśmy wyjątkowym źródłem, którego szukałeś.

Będziemy kontynuować wysiłki na rzecz rozwoju, dostarczania lepszych produktów i usług, szukamy dystrybutorów z całego świata, aby razem wzmocnić biznes, zapraszamy do przyłączenia się do nas!

Historia Shanghai Stero R & D Co., Ltd

8 lat stałego rozwoju jest podstawową przyczyną naszych postępów, rzecznictwo ludzi sprawia, że ​​ludzie zatrzymują się i patrzą. Shanghai Stero R & D Co., Ltd na każdym kroku.

- 2009 r., Shanghai Stero R & D Co., Ltd została zbudowana, głównie sprzedawane chemikalia farmaceutyczne z Chin.

- 2010 r., Po 1 roku doświadczenia rynkowego w branży chemii farmaceutycznej, Shanghai Stero R & D Co., Ltd rozpoczęła budowę fabryki produkcyjnej.

- 2011 rok, zaczął robić działalność międzynarodową, na rynki zamorskie.

- Do końca 2011 roku nasi klienci obejmują ponad 20 krajów.

- 2012, Osiągnij długoterminową umowę o współpracy z lokalną firmą w Ameryce.

- 2014 rok, Sprzedaż do 8 milionów dolarów.

- 2015 r. Współpracował z lokalną znaną firmą w Egipcie, dostarczał surowce dla swoich firm.

- W 2015 r. Utworzyliśmy profesjonalny zespół, który przeprowadzi badania i odniesie sukces w produkcji gotowego płynu.

- W maju 2016 r. Utworzy niezależny zespół ds. Sprzedaży i stale rośnie dochód.

W październiku 2016 r. Produkty przeszły certyfikację systemu jakości ISO.

a do końca 2016 r. sprzedaż Annuel do 10 milionów dolarów.

- 2017 r. Nasi klienci obejmują cały świat.

Najlepsza usługa : nasza firma ma profesjonalny zespół sprzedaży, celem serwisu jest zobowiązanie do zapewnienia wysokiej jakości i skutecznych usług, indywidualnej obsługi, aby zapewnić klientom najwyższy satysfakcjonujący zakup. Wycieczka po fabryce jest dostępna, do naszej firmy przybywa wielu dużych klientów, którzy zamawiają co miesiąc, sprawdzają i potwierdzają nasze zdolności produkcyjne, laboratorium i wszystko, i robimy dobre oferty.

Specjalna usługa dostosowywania : Posiadamy własny sterylny zespół laboratoryjny i techniczny, świadczymy specjalne usługi dostosowane specjalnie do pełnej gamy olejów wtryskowych, etykiet, butelek i sprzętu produkcyjnego, zapewniamy wsparcie techniczne podczas produkcji i rozwiązujemy problemy szybko i skutecznie, gdy dzieje się.

Pakowanie i wysyłka : Profesjonalny zespół specjalizujący się w pakowaniu i wysyłce, stale rozwijający się w różnych metodach pakowania i dobrych kanałach, aby uzyskać bardzo wysoką przepustowość, doradzimy najlepsze opakowanie i kanał zgodnie z Twoim zamówieniem i Twoim krajem, a także sprawdzimy każdy pakiet śledzenie, dopóki nie dotrze bezpiecznie, obsługa posprzedażna jest dostępna, usługa nigdy nie przestać! Mamy wystarczające zapasy, abyśmy mogli przygotować paczkę w ciągu 8 godzin po potwierdzeniu płatności, aby zaoszczędzić co minutę dla klientów.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Deca Lee

Tel: 86-170-98666737

Faks: 86-21-31312884

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!